Така абревіатура в характеристиці фанери зазвичай використовується, коли говорять про ламіновану фанеру. Тоді ж говорять і про те, що фанера ламінована ФСФ - це фанера, вкрита плівкою, для підвищення її водостійких, а також зносостійких якостей. Таке покриття плівкою - це покриття папером, просоченим спеціальними смолами, який в процесі виробництва набуває властивостей захисної плівки і виготовляється двох видів - з гладкою і сітчастою поверхнею. Фанері з покриттям гладкою плівкою з обох боків, присвоюється абревіатура F/F - що позначає гладка/гладка поверхня фанери з обох сторін, а якщо на одну зі сторін берези наноситься сітчаста плівка, - абревіатура змінюється на F/W, що позначає гладке/сітчасте покриття фанери.
Фанера ламінована F/F з гладкою поверхнею з обох сторін - дуже затребуваний деревно-плитний матеріал в таких галузях як:
- Будівництво - опалубні роботи в монолітно-каркасному будівництві, фінішні настили - включаючи сцени, ліфти, зовнішні стельові і стінні;
- Транспортне машинобудування - стіни в трейлерах і вантажівках;
- Меблева промисловість - садові меблі;
- Суднобудування - інтер'єри вантажопасажирських суден;
- Спортивні споруди - хокейні коробки, майданчики для скейта;
- Виробництво упаковки - різноманітні ящики.
Як видно, спектр застосування даної фанери дуже широкий, завдяки тому що поверхня матеріалу максимально стійка щодо потрапляння вологи, стійка до стирання, до агресивних середовищ, включаючи бетон і різні хімікати, а також, до утворення грибка і цвілі. Торці листів фанери ламінованої захищають водостійкою акриловою фарбою для додання матеріалу ще більшої стійкості щодо різних середовищ.
Потрібно відзначити, що ламінована фанера гладка/гладка - це матеріал, який легко піддається обробці, швидко монтується і, що важливо, може бути використана багаторазово - до 350 обертів за Табер-тестом, що говорить про підвищену зносостійкість такої фанери.