+38 (067) 217-80-13
+38 (067) 500-71-67
+38 (067) 466-82-74
23.11.2016

Прагнення до перемоги, бойовий дух, гранична самовіддача, командність і почуття плеча товариша - це далеко не всі якості, які проявили гравці команди «Транс Лок»/«Укрпроммаш» в турі КФЛ «Супер Ліга» чемпіонату з футзалу, який розпочався 5 листопада 2016 . Суперникам по грі, команді КНУ ім. Т. Шевченка довелося нелегко, - гравці команди «Транс Лок»/«Укрпроммаш» в складі:

• Чеберяк Максим

«Тримали» весь зал у напрузі до кінця гри. Особливо гострими моментами виявилася 9 хвилина, коли гол в ворота суперників забив Карбула Олександр, який був визнаний кращим гравцем команди.

Із звіту

«« Студенти» активно почали поєдинок. Карбула віддав поперечну передачу на своїй половині поля, але форвард «КНУ ім. Т.Г.Шевченка » зміг перехопити цю поперечну передачу, а реалізувати 1 в 1 не зумів. Футболісти «Транс Лок»/«Укрпроммаш» змушені були грати другим номером, адже «студенти» дуже активно увійшли в гру і диктували свої умови.

Але, незважаючи на таке активний початок, «КНУ ім. Т.Г.Шевченка» не змогли втілити свою перевагу в забиті м'ячі. Через не реалізацію голових моментів гравці «Транс Лок»/«Укрпроммаш» покарали своїх опонентів. Вони розіграли аут, який виявився результативним. Карбула отримав передачу від партнера в штрафному майданчику і розстріляв голкіпера «студентів».

Чесно кажучи, все йшло до забитого м'яча «КНУ ім. Т.Г.Шевченка», але «Транс Лок»/«Укрпроммаш» були іншої думки і відкрили рахунок у матчі. А вже на 11-й хвилині матчу справедливість восторжествувала. «Студенти» заробили штрафний, який гарматним ударом реалізував Джуха - 1: 1. Після того, як команди обмінялися голами, матч став проходити на зустрічних курсах. Незважаючи на швидкості і бажання, яке демонстрував кожен з колективів, на перерву команди пішли за нічийного рахунку».

Вболівальники відзначили що гравці команди «Транс Лок»/«Укрпроммаш» були в відмінній спортивній формі. І хоча цей матч закінчився поразкою, всі відмітили високі спортивні горизонти команди, величезну волю гравців і цілеспрямованість. А всі тренування на добровільних засадах, які ця молода команда, що подає надії відвідала протягом року, не пройшли даром. А перемоги ...Перемоги ще будуть, славні і яскраві перемоги!

З інтерв'ю з капітаном команди «Транс Лок»/«Укрпроммаш» Лукіянчук Віталієм:

«Ми зійшлися в грі з дуже сильним суперником. Команда робить перші кроки на такому високому рівні. Природно, щоб зробити крок вперед завжди потрібно вибирати саме таких суперників і кожен раз «піднімати планку» все вище і вище для того щоб рости в грі. І наша команда прийняла таке рішення.

Гравці команди намагалися виконувати всі вимоги тренера, але потрібно було мислити ще швидше, перебудовуватися на новий ритм. На жаль, гра закінчилася нашою поразкою, але поразки дають безцінний досвід і вчать перемагати. «Не за горами» і наші перемоги. Для нас це період адаптації і змужніння. Ми зробили необхідні висновки і готові до нових змагань.

Не падати духом «Транс Лок»/«Укрпроммаш»!»