+38 (044) 200-41-00
+38 (044) 221-63-53
+38 (048) 750-29-43
+38 (032) 240-48-45
+38 (057) 717-51-75
+38 (098) 621-09-09
+38 (099) 138-09-09
+38 (063) 993-09-09
+38 (098) 461-80-30
+38 (067) 217-62-25
+38 (067) 507-73-54
+38 (044) 200-41-00
+38 (044) 221-63-53
+38 (098) 621-09-09
+38 (099) 138-09-09
+38 (063) 993-09-09
+38 (048) 750-29-43
+38 (098) 461-80-30
+38 (032) 240-48-45
+38 (067) 217-62-25
+38 (057) 717-51-75
+38 (067) 507-73-54

ТОВ НВП «Транс Лок» надає послуги по нанесенню лаку на деревинно-плитні матеріали, які використовуються у виробництві меблів, паркету, оформлені приміщень та багатьох інших цілей, де важливо показати та підкреслити декоративне різноманіття, унікальність та багатоколірність рішень деревинних покриттів.

Для даного технологічного процесу ТОВ НВП «Транс Лок» використовує високотехнологічне фарборозпилююче устаткування компанії Venjakob. Це устаткування має подвійний промивний агрегат, завдяки якому можливе використання водорозчинних лаків та лаків на основі розчинника з характерними для даного обладнання особливостями:

  • запатентована система з V-образним стрічковим вузлом для рекуперації лаку
  • висока експлуатаційна готовність за рахунок малих часових витрат на очистку
  • автоматична система швидкої заміни кольору лаку
  • особлива оперативність – інтегрування до чотирьох лакових контурів

Просто звернися до нас, - на тебе чекає індивідуальна ціна!

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

E-mail(*)
Будь ласка, вкажіть e-mail

Місто(*)
Будь ласка, вкажіть місто

Лаки та фарби є найбільш використовуванними матеріалами при обробці покриттів з натурального дерева, включаючи шпоновані деревинно-плитні матеріали.

ТОВ НВП «Транс Лок» застосовуєт покриття лаками різноманітних плитних матеріалів: плит ДСП, плит ДВП, МДФ плит, фанери, - всі матеріали мають різні параметри: розміри, щільність, шороховатість, вологостійкість тощо. У зв`язку з цим і способи нанесення лаку на ці поверхні мають свої особливості.

Основне призначення оздоблювальних матеріалів – захист поверхні виробу та надання їй красивого зовнішнього вигляду. При обробці використовують різноманітні матеріали: шпаклівки, красителі, деревозахисні засоби, грунтовочні та оздоблювальніц лаки, меблеві масла та воски.

Шпаклівки використовуються для закладення тріщин та невеликих нерівностей поверхні.

Красителі переважно наносяться під прозорі оздоблювальні матеріали (лаки, меблеві масла та воски). Призначення красителів – надати поверхням бажаний тон, підкреслити природню красу та текстуру деревинного шпону. При нанесенні красителів під прозорі лаки можна досягнути отримання різноманітних кольорів та відтінків кольорової палітри, тоді шпон однієї і тієї ж породи дерева може набувати різних кольорових рішень, що надає масу можливостей для дизайнерів.

Деревозахисні засоби використовують для обробки поверхонь, які потребують захисту від біологічного впливу (мікроорганізмів, плісняви, шкідників). Такі плити, переважно використовують для виготовлення садових меблів, які експлуатуються у зовнішніх умовах.

Лакофарбові матеріали складаються зі зв`язуючих, пігментів, розчинників та допоміжних речовин. Основні властивості оздоблювальних матеріалів залежать від типу зв`язуючої. При обробці деревинного шпону використовують матеріали зі зв`язуючими на базі амінових смол, поліуретанів, акрилатів, поліефірів або нітроцелюлози, а також розчинники, які використовують для регулювання в`язкості зв`язуючої, а також грають важливу роль в процесі висихання оздоблювального матеріалу. В залежності від типу оздоблювального матерілу в якості розчинника використовуються органічні розчинники, вода або вода разом з невеликою кількістю органічного розчинника.

Лаки та фарби є найбільш використовуваними лакофарбними матеріалами. Відмінність між цими речовинами полягає в місткості пігменту. Лаки мають незначний вміст фарбувальних пігментів або зовсім не містять і тому є прозорими. У фарб вміст пігментів високий, тому вони мають таку властивість як покриваність.

Під оздоблювальні лаки переважно наносять грунти. Вимоги до грунтових лаків та фарб – хороші заповнюючі та шліфовальні властивості.

Використання меблевих масел та восків потрібне для зберігання зовнішнього вигляду покриття.

Для отримання оздоблювального матеріалу з потрібними властивостями часто використовують комбінації різних типів зв`язуючих.

Для того щоб надати оздоблювальному матеріалу потрібний тон, забезпечити покриваність та стійкість до впливу різних факторів оточующого середовища використовують пігменти. Якщо тип пігменту визначає тон і світлостійкість оздоблювального матеріалу, то кількісний вміст має істотний вплив на глянець і покриваність.

Для надання оздоблювальному матеріалу особливих додаткових властивостей використовують допоміжні речовини - загусники, фунгіциди, піногасники, каталізатори, пластифікатори, емульгатори, речовини поліпшують змочування і т.д.

Розчинники використовують для регулювання в`язкості зв`язуючого, а також грають важливу роль в процесі висихання оздоблювального матеріалу.

Шліфування є важливим технолічним етапом в процесі лакування та використовується з метою видалення з поверхні подряпин, зазубрин, вмятин, залишків клею, видалення ворсу, який піднімається під впливом вологості, забезпечення адгезії оздоблювального матеріалу до основи або між шарами, зменшення витрат оздоблювального матеріалу, підкреслювання природньої краси та фактури деревини.

Матеріал основи під лакуваяння повинен бути чистим. Масло, віск і силікон обумовлюють нерівномірне висихання, плямистість і утворення кратерів.

Оскільки оздоблювальний матеріал наноситься переважно на поверхню декількома шарами, то дуже важливо виникнення достатньої адгезії між ними. Однією з основних передумов адгезії є проміжна шліфовка .

Шліфувальна стрічка, яка використовується в процесі шліфування, складається з основи (паперової, тканьової або комбінованої), на якій за допомогою зв`язуючої речовини закріплені зерна абразивного матеріалу. Крім стрічок при шліфуванні застосовуються і інші спеціальні матеріали : виготовлена з абразивних волокон шерсть або повсть, шліфувальні щітки, шліфувальні губки і т.д.

Для отримання кращого результату розпилення проводиться в розпилювальних камерах. Камери покращують санітарні умови на робочому місці, сприяючи видаленню парів розчинника та розпилених часток оздоблювального матеріалу. В залежності від типу фільтру, який використовується, розрізняють розпилювальні камери з сухим, вологим або комбінованим фільтром.

ТОВ НВП «Транс Лок» в процесі лакування використовує камерну сушку з більш високою температурою та більш інтенсивним повітрообміном. Підвищення температури прискорює випаровування розчинників та хімічний процес, в результаті чого скорочується час висихання та покращується якість нанесення шару лаку або фарби. Підвищення температури на 100 С може прискорити висихання приблизно в два рази. При температурах вище 500 С процес сушки відбувається дуже інтенсивно. Швидкість висихання залежить від температури, вологості та інтенсивності повітрообміну.

ТОВ НВП «Транс Лок» в процесі лакування використовує водорозчинні лаки швецького виробництва Becker Acroma by Sherwin-Williams та пропонує інноваційні рішення для нанесення покриттів на деревинно-плитні матеріали, які мають різну геометричну форму.

Контакти: Офіс / Склад / Филії

Швидка навігація: Мапа сайту / Пошук